ZAPRASZAMY
wt. - pt. 10-19
sob. 10-16

Nakładanie kremu w postaci małych kropek jest kluczem do sukcesu! Brzmi prosto, ale większość ludzi robi to źle, a to powoduje zaczerwienienie lub obrzęk wokół oczu. Wykonuj te proste instrukcje, aby uzyskać maksimum możliwości żelu pod oczy i nie powodować podrażnień.

  1. Preparat rozprowadzaj opuszkami palców.
  2. Krem pod oczy wklepuj w miejscu tworzenia się kurzych łapek i pod dolną powieką. Nie należy rozprowadzać kremu bezpośrednio pod okiem. Preparat wchłonie w skórę i rozprzestrzeni się w okolicach oczodołu, więc nawet jeśli nie dotykamy jakiegoś obszaru palcem, krem na pewno tam dotrze.
  3. Pod oczami wklepuj kosmetyk od zewnętrznego kącika ku wewnętrznemu. Należy wykonywać tą czynność aż krem zostanie wchłonięty.
  4. Na górnej powiece /okolice łuku brwiowego/ rozprowadzaj krem w przeciwnym kierunku.
  5. Podczas nakładania preparatu nie należy naciągać skóry - sprzyja to tworzeniu się nowych zmarszczek i pogłębianiu starych.

Najczęstszym błędem przy aplikacji kremu lub żelu pod oczy jest nakładanie go zbyt blisko otwartego oka, co wywołuje obrzęk, podrażnienie a nawet pieczenie. Wcieranie kremu również nie przynosi korzyści, a nawet pogarsza i pogłębia zmarszczki. Prawidłowe przeprowadzenie tych czynności daje większą satysfakcję z działania kosmetyku. Efekt i uczucie komfortu będzie zdecydowanie dłuższe.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który ma na celu podkreślić, wyostrzyć zarys ust, oczu lub brwi, a często po prostu skorygować pewne drobne niedociągnięcia urody.

Zabieg makijażu permanentnego jest bardzo bezpieczny i utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika, który wprowadza się dużo płycej niż w tatuażu klasycznym.

31.07.2014
Więcej...
Mezoterapia Igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

14.06.2013
Więcej...