ZAPRASZAMY
wt. - pt. 10-19
sob. 10-16

Bandaże Arosha to zabieg na ciało wykonywany z użyciem specjalnego bandaża z delikatnej bawełny, nasączonego mocno skoncentrowanymi składnikami aktywnymi. Specjalnie dobrane substancje odżywcze, stopniowo uwalniając się z bandaża wnikają głęboko w skórę, poprawiając jej strukturę i wygląd.

Co ważne, zabieg ten można stosować z powodzeniem także u osób mających problemy naczyniowe na nogach i ramionach ponieważ jest on robiony metodą bezuciskową.

Zabieg Bandaże Arosha odpowiada na wiele problemów skóry, walcząc z jej niedoskonałościami. przy  czym może być ukierunkowany na konkretne elementy – przykładowo na przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, drenaż, poprawę jędrności skóry, etc.

  • SLIM-CEL - bandaż o działaniu modelującym i wyszczuplającym sylwetkę

Ten rodzaj bandaży Arosha poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów wyraźnie wyszczupla i modeluje ciało.

Składnikami aktywnymi są tu: kofeina, wyciąg z kasztanowca alga brązowa, oraz guarana.

Kofeina, wspomaga naturalny drenaż oraz detoksykację skóry, jednocześnie przyspieszając metabolizm spalania lipidów. Wyciąg z kasztanowca ochrania naczynia włosowate, stymuluje naturalny drenaż oraz niweluje uczucie ciężkich nóg, Brązowa alga natomiast usuwa toksyny oraz przyspiesza metabolizm tłuszczów, a guarana skutecznie usprawnia proces lipolizy trójglicerydów.

  • CEL-TERM – bandaż o działaniu antycellulitowym i  stymulującym metabolizm

Ten rodzaj bandaży Arosha skutecznie likwiduje skórkę pomarańczową i wspomaga wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych, co poprawia metabolizm. Dodatkowo też likwiduje wszelkiego typu zastoje płynów i toksyn, stymulując prawidłowy drenaż skóry.

Składnikami aktywnymi są tu: kofeina, alga brązowa, wąkrotka azjatycka oraz substancja rozgrzewająca.

Kofeina i brązowa alga wspomagają naturalny drenaż oraz detoksykację skóry, jednocześnie przyspieszając metabolizm tłuszczów. Wąkrota azjatycka wpływa korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów, dodatkowo stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Substancja rozgrzewająca natomiast delikatnie rozszerza naczynia krwionośne, co dodatkowo zwiększa przenikanie związków aktywnych wgłąb skóry.

Częstotliwość powtarzania zabiegu bandażami Arosha waha się od 2 do 3 razy w tygodniu i uzależniona jest od stopnia zaawansowania problem, a także bezpośredniej reakcji skóry na zastosowane preparaty.

Czas zabiegu:

ok 1, 15 godz.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który ma na celu podkreślić, wyostrzyć zarys ust, oczu lub brwi, a często po prostu skorygować pewne drobne niedociągnięcia urody.

Zabieg makijażu permanentnego jest bardzo bezpieczny i utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika, który wprowadza się dużo płycej niż w tatuażu klasycznym.

31.07.2014
Więcej...
Mezoterapia Igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

14.06.2013
Więcej...