ZAPRASZAMY
wt. - pt. 10-19
sob. 10-16

Kwas laktobionowy otrzymywany w wyniku utleniania laktozy, należy do grupy polihydroksykwasów. W kosmetyce i kosmetologii znalazł zastosowanie jako substancja działająca powlekająco, osłaniająco, zmiękczająco, przeciwzapalnie. Kwas ten wiąże wodę tworząc na powierzchni skóry żelowy film, który ogranicza utratę wody(TEWL), powoduje, ze skóra staje się gładka i miękka.
Kwas laktobionowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne czyli chroni naszą skórę przed wolnymi rodnikami. Pobudza syntezę kolagenu, zapobiega tworzeniu sie teleangiektazji, wzmacnia mechanizmy naprawcze, działa promieniochronnie. Kwas laktobionowy pozbawiony jest właściwości drażniących, może więc być stosowany do pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej.

Czas zabiegu:

  • ok. 1 godzina
Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który ma na celu podkreślić, wyostrzyć zarys ust, oczu lub brwi, a często po prostu skorygować pewne drobne niedociągnięcia urody.

Zabieg makijażu permanentnego jest bardzo bezpieczny i utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika, który wprowadza się dużo płycej niż w tatuażu klasycznym.

31.07.2014
Więcej...
Mezoterapia Igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

14.06.2013
Więcej...