ZAPRASZAMY
wt. - pt. 10-19
sob. 10-16

Zaletą zabiegu jest to, że nie powoduje podrażnień, reakcji alergicznych ani dyskomfortu w postaci zaczerwienienia, pieczenia czy mrowienia skóry przy jednoczesnym wysokim stopniu eksfoliacji naskórka. Kwas migdałowy ponadto nie uwrażliwia skóry na słońce, zabieg może więc być wykonywany przez cały rok. W trakcie zabiegu zostaje usunięty zrogowaciały naskórek, następuje rozjaśnienie skóry i podniesienie jej napięcia, po zabiegu natomiast – zintensyfikowane wchłanianie składników aktywnych, które zaaplikujemy po zmyciu preparatu z kwasami.

Zabieg ma właściwości przeciwbakteryjne i sebostatyczne, dzięki czemu skutecznie zmniejsza ilość wykwitów trądzikowych i zaskórników oraz zmniejsza łojotok. Jego efektem jest przyśpieszenie odnowy komórkowej – spłycenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu oraz wygładzenie naskórka.

Efekty:

  • zmniejszenie grubości warstwy rogowej naskórka,
  • wzrost stopnia nawilżenia naskórka,
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • zmniejszenia przetłuszczania się skóry,
  • działanie antybakteryjne,
  • poprawa wnikania składników aktywnych w głąb naskórka

Częstotliwość wykonywania zabiegu:
intensywna kuracja: 4-6 zabiegów w odstępach tygodniowych

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który ma na celu podkreślić, wyostrzyć zarys ust, oczu lub brwi, a często po prostu skorygować pewne drobne niedociągnięcia urody.

Zabieg makijażu permanentnego jest bardzo bezpieczny i utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika, który wprowadza się dużo płycej niż w tatuażu klasycznym.

31.07.2014
Więcej...
Mezoterapia Igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

14.06.2013
Więcej...