ZAPRASZAMY
wt. - pt. 10-19
sob. 10-16

Manicure hybrydowy jest zdrowszą (nie niszczy płytki paznokciowej), i tańszą (kosztuje mniej niż nałożenie tipsów) alternatywą dla paznokci. Warto wypróbować ten zabieg zamiast tipsów, jest mniej czasochłonny, a dla każdej kobiety wypielęgnowane dłonie są atutem.

Lakiery, używane w tej technice różnią się od „zwykłych lakierów”, ponieważ są połączeniem właściwości lakieru plus żelu do paznokci.

- Taki manicure jest odporny na zmywacz do paznokci.

- Lakier trzyma się na paznokciach około dwóch - trzech tygodni.

- Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor.

- Kolor lakieru, w ciągu całego okresu noszenia nie blaknie.

Przebieg zabiegu:

  • Kosmetyczka standardowo przygotowuje paznokcie, czyli piłuje, wycina lub odsuwa skórki, poleruje paznokcie.
  • Następnie nakładane są lakiery: baza, kolor, utwardzacz.
  • Każdy lakier jest kolejno utwardzany w lampie UV kilka minut.
  • Po ok. 2 – 3 tygodniach, usunięcie lakieru jest możliwe w salonie kosmetycznym. Ponieważ jest odporny na zmywacz, lakier jest usuwany specjalnym płynem na bazie acetonu. Specjalne płatki nasączone tym płynem, przykładane są do płytki paznokciowej, by usunąć lakier. Usuwanie lakieru trwa do 15 minut. Po jego zmyciu, paznokcie są zdrowe, gotowe na kolejny manicure.

Czas zabiegu:

Ok. 1, 5 godz

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który ma na celu podkreślić, wyostrzyć zarys ust, oczu lub brwi, a często po prostu skorygować pewne drobne niedociągnięcia urody.

Zabieg makijażu permanentnego jest bardzo bezpieczny i utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika, który wprowadza się dużo płycej niż w tatuażu klasycznym.

31.07.2014
Więcej...
Mezoterapia Igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

14.06.2013
Więcej...