ZAPRASZAMY
wt. - pt. 10-19
sob. 10-16

Interwencja chirurga w nasz wygląd nie jest już koniecznością. Sposobów na redukcję zmarszczek i wygładzenie owalu twarzy jest na rynku kosmetycznym coraz więcej. Jednym z nich jest liftingująco - regenerująca mezoterapia mikroigłowa

Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej służy przede wszystkim do stymulacji skóry, pobudza ono mięśnie odpowiedzialne za podtrzymywanie skóry, a także pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Tym samym zabieg pobudza i stymuluje naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu wysoko skoncentrowane składniki o odpowiedniej wielkości cząsteczki wnikają w niego głębiej, i w wyższym stężeniu. Mechaniczna stymulacja w trzech różnych częstotliwościach pobudza receptory skóry, stymuluje lepsze krążenie oraz wymusza procesy regeneracyjne.

Końcówka z 20-igłami jest sterylnie zapakowana. Igły są w stanie nakłuć odpowiednią powierzchnię skóry (dekolt, szyję, twarz) i ulegają stępieniu, są przeznaczone tylko dla jednego klienta. Dzięki temu rozwiązaniu zabieg jest bardzo sterylny i bezpieczny, unikamy w 100% ryzyka przeniesienia flory bakteryjnej, rączkę po każdym zabiegu dezynfekujemy preparatami do tego przeznaczonymi (do dezynfekcji powierzchni narzędziowych).

Aplikator jest idealnie dostosowany do pracy powierzchniowej, dzięki podłużnemu kształtowi w zależności jaki tryb pracy wybierzemy możemy pracować nakłuwając całą powierzchnię naskórka lub poszczególne linie zmarszczek. Specjalny stop plastiku, z którego są wykonane igły, umożliwiają bardzo efektywną pracę, jednocześnie minimalizując dyskomfort klienta. Mikronakłucie odbywa się na bezpiecznej głębokości i nie narusza układu krwionośnego.

Zabieg  nie jest wykonywany pod znieczuleniem.

Działanie:

 • intensywna, ale ściśle kontrolowana stymulacja naskórka
 • natychmiastowy i optymalny transport składników aktywnych
 • reaktywacja wszystkich funkcji skóry
 • polepszenie procesów samonaprawczych skóry ( gojenie się tkanki po mikronakłuciach)
 • regeneracja skóry własnym podziałem komórkowym
 • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
 • redukcja zmarszczek mimicznych
 • poprawa owalu twarzy
 • polepszenie elastyczności skóry

Polecane przy leczeni:

 • cienkich i wiotkich skór
 • cer trądzikowych
 • linii mimicznych
 • skór wyniszczonych solarium i słońcem
 • grube skóry pokryte bliznami
 • słaba tkanka łączna

Przeciwwskazania:

Nie stosować na : brodawki, pieprzyki, znamiona, zranienia, stany zapalne, opryszczkę w stanie aktywnym.

Częstotliwość zabiegów:

Nowoczesną maszyną można wykonać dwa zabiegi, podstawowy przy użyciu tylko kwasu hialuronowego, a także jego wersję rozbudowaną ze specjalnym preparatem powodującym wypychanie od wewnątrz zmarszczek. Klientki często decydują się na zlikwidowanie tym sposobem zmarszczek mimicznych np. w okolicach oczu czy ust. Najlepiej wykonać 5 zabiegów w serii, ale już jeden daje widoczne efekty. W zależności od rodzaju skóry, zabiegi powtarzamy co 5-10 dni, a po zakończeniu serii - raz w miesiącu dla podtrzymania efektu.
Częstotliwość wizyt w gabinecie kosmetycznym uzależniona jest przede wszystkim od stanu skóry. Bardziej zaniedbana i zniszczona będzie potrzebowała więcej uwagi. Po zabiegu przez pierwsze 2-3 dni nie można używać do twarzy, szyi i dekoltu preparatów, które są tłuste, np. tłustych kremów czy oliwek. Wykluczone jest także opalanie oraz wizyta na basenie. Należy odżywiać skórę, nakładając na nią np. nawilżające maseczki.      W dniu zaraz po zabiegu nie powinno się nakładać na twarz żadnego makijażu.                                             Bardzo rzadko po zabiegu występuje zaczerwienienie skóry. Zapobiega się temu już w gabinecie, nakładając specjalne maseczki. Na ogół na drugi dzień można już iść do pracy, nie obawiając się, że skóra będzie mocno zaczerwieniona i nieatrakcyjna. Zabiegowi można się poddać będąc w ciąży, a także w trakcie menstruacji.

Czas zabiegu:

Ok. 1 godz. 15 min

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który ma na celu podkreślić, wyostrzyć zarys ust, oczu lub brwi, a często po prostu skorygować pewne drobne niedociągnięcia urody.

Zabieg makijażu permanentnego jest bardzo bezpieczny i utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika, który wprowadza się dużo płycej niż w tatuażu klasycznym.

31.07.2014
Więcej...
Mezoterapia Igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

14.06.2013
Więcej...