ZAPRASZAMY
wt. - pt. 10-19
sob. 10-16

Regularne oczyszczanie skóry to jeden z najważniejszych elementów jej pielęgnacji. Składają się na nie różne zabiegi, które, wykonywane profesjonalnie w gabinecie kosmetycznym pozwolą długo zachować jej ładny i zdrowy wygląd.

Przebieg zabiegu:
Przed właściwym oczyszczaniem skóry wykonywany jest jej dokładny demakijaż, po którym kosmetyczka przeprowadza indywidualną diagnozę cery i decyduje, jakie działania oraz preparaty należy zastosować. Kolejnym etapem zabiegu jest peeling dobrany odpowiednio do rodzaju, stanu oraz potrzeb skóry. Po jego zakończeniu przeprowadza się zmiękczanie naskórka przy pomocy nakładanej maski rozpulchniającej oraz ciepłej pary zwanej wapozonem. Zmiękczony w ten sposób naskórek poddany zostaje manualnemu oczyszczeniu, polegającemu na usunięciu zaskórników, prosaków oraz wszelkich innych zanieczyszczeń – po jego zakończeniu dodatkowo dezynfekuje się skórę. Następnym etapem jest nałożenie indywidualnie dobranej maseczki łagodząco – ściągającej. Na zakończenie zabiegu nakładany jest krem dobrany do rodzaju cery.

Czas wykonywanego zabiegu:
Ok. 2 godz.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który ma na celu podkreślić, wyostrzyć zarys ust, oczu lub brwi, a często po prostu skorygować pewne drobne niedociągnięcia urody.

Zabieg makijażu permanentnego jest bardzo bezpieczny i utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika, który wprowadza się dużo płycej niż w tatuażu klasycznym.

31.07.2014
Więcej...
Mezoterapia Igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

14.06.2013
Więcej...