ZAPRASZAMY
wt. - pt. 10-19
sob. 10-16

Stosowane w kosmetyce zabiegi z użyciem parafiny mają na celu ogólną poprawę stanu i wyglądu skóry. W moim gabinecie proponuję zastosowanie jej w zabiegach pielęgnacyjnych na  skórę dłoni i stóp. Polecamy go przede wszystkim zimą, kiedy to miewamy szczególne problemy z zachowaniem odpowiedniego jej nawilżenia.

Wskazania do zabiegu:
Szorstka, sucha skóra

Czas wykonywanego zabiegu:
30 min

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który ma na celu podkreślić, wyostrzyć zarys ust, oczu lub brwi, a często po prostu skorygować pewne drobne niedociągnięcia urody.

Zabieg makijażu permanentnego jest bardzo bezpieczny i utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika, który wprowadza się dużo płycej niż w tatuażu klasycznym.

31.07.2014
Więcej...
Mezoterapia Igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

14.06.2013
Więcej...