Pielęgnacja brwi oraz rzęs

Regulacja brwi

Zabieg polega na usunięciu zbędnych włosków z brwi, które zaburzają nam pożądany kształt brwi.

Celem regulacji jest nadanie brwiom idealnego kształtu. Podczas zabiegu używany jest wosk oraz peseta.

Henna brwi i rzęs

Henna to sposób na przyciemnianie i podkreślenie koloru brwi i rzęs.

Jeśli szukasz rozwiązania problemu codziennego makijażu to dzięki hennie nie będziesz musiała martwić się o kolor rzęs i brwi nawet przez 3 – 4 tygodnie.

Brown Henna

Brown Henna czyli inaczej henna pudrowa to innowacyjna metoda barwienia włosków oraz skóry na pożądany kolor.

Henna pudrowa to naturalny preparat oparty na składnikach roślinnych, m.in. na lawsonni bezbronnej, która oprócz efektu barwienia skory i włosków, jednocześnie je pielęgnuje i odżywia. dzięki swoim właściwościom pielęgnacyjnym jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają cienkie i rzadkie włoski, ubytki lub w naturalny sposób chcą uporządkować brwi, podkreślając oprawę oka i zaoszczędzić więcej czasu każdego ranka.

Czas zabiegu: 1 godzina.

Makijaż permanentny brwi/metoda cienia

Permanentny makijaż charakteryzuje jego trwałość – efekt utrzymuje się około dwóch lat.

jest to dobry wybór szczególnie wtedy, gdy zależy nam na perfekcyjnie wyglądających brwiach,które nie wymagają dodatkowego podkreślenia ani poprawek każdego poranka.

Sam zabieg polega na wprowadzeniu barwnika miedzy naskórek a skórę właściwą przy pomocy profesjonalnego urządzenia wyposażonego w sterylne, jednorazowe igły.

W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc wyraźnie zarysowaną brew. Polecana jest szczególnie tym paniom, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów.

Czas zabiegu: około 150 minut.

Metoda OMBRE polega na nadaniu brwiom idealnego kształtu przy pomocy urządzenia i bardzo cienkiej igły. Pigment jest wprowadzany w górną warstwę skóry właściwej, a efekt końcowy to subtelnie podkreślone brwi przy pomocy cienia, gdzie początek brwi jest jaśniejszy, a koniec ciemniejszy.