Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure klasyczny

Zdrowe paznokcie powinny być elastyczne, gładkie i lśniące.

Zabieg polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu wykorzystuje się frezarkę oraz cążki do paznokci, aby usunąć zbędny naskórek.

Czas zabiegu: około 1 godziny.

Manicure japoński

Zabieg przeznaczony dla osób o kruchych paznokciach pozbawionych cennych witamin i naturalnej twardości oraz odporności na urazy.

Manicure japoński nie tylko nadaje płytce paznokcia zdrowy połysk, ale również wzmacnia ją. Zabieg zalecany jest najbardziej osobom, które do tej pory nie mogły poradzić sobie z problemem słabych, łamliwych i rozdwojonych paznokci.

Kuracja: cztery zabiegi w odstępie trzech tygodni.

Czas zabiegu /wraz z manicure/: około 70 minut.

Po zabiegu nie należy malować paznokci do pięciu dni.

Manicure/ odżywka IBX

IBX to nowoczesny system do naprawy niedoskonałości płytki paznokciowej oraz poprawy jej kondycji.

Ze światłoutwardzalnym systemem IBX wzmacniane są i odżywiane paznokcie poddawane częstym styrylizacjom oraz substancje odżywcze wnikają do głębszych warstw płytki paznokciowej.

Czas zabiegu: 70 – 90 minut.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to świetna alternatywa dla osób, które nie są zdecydowane na przedłużanie paznokci metodą żelowa lub akrylową, które cenią naturalność i boją się zabiegów ingerujących w strukturę paznokcia.

Manicure hybrydowy jest bezpieczny i nieinwazyjny. Propozycja ta przypadnie do gustu również osobom, które cenią swój czas.

Zabieg jest odpowiedzią na wszechobecny w modzie trend naturalności. obecnie coraz częściej odrzuca się wszystko co związane jest ze sztucznością i nadmierną ingerencję w naturalną fizjonomię kobiety.

Czas zabiegu: około 90 minut.

Zabieg parafinowy na dłonie i stopy

Regeneruje i nawilża skórę dłoni oraz stóp. Polecany szczególnie dla suchej i spierzchniętej skory dłoni/stóp w okresie jesienno-zimowym, zaleca się go także osobom mającym częsty kontakt z detergentami.

Parafina zastosowana na dłonie/stopy tworzy naturalną powłokę ochronną(zatrzymuje wilgoć), zmiękcza skórę i regeneruje. Podczas zabiegu oddaje ona ciepło, które następnie wnika głęboko do tkanek, pobudza krążenie krwi oraz otwiera pory skórne. Każdy kosmetyk położony pod parafinę będzie się zatem szybciej i głębiej wchłaniał.

Pedicure frezarkowy/klasyczny, bądź z hybrydą

Pedicure frezarkowy to zabieg, który polega na usunięciu obumarłego i stwardniałego naskórka oraz skróceniu paznokci za pomocą frezarki.

Podczas za biegu można usunąć wszelkie niedogodności typu: modzele, nagniotki oraz odciski.