ZAPRASZAMY
wt. - pt. 10-19
sob. 10-16

ABY URODA NIE PRZEMIJAŁA. 10 PRZYKAZAŃ DLA URODY. NIE RÓB TEGO!

Czego nie robić, aby twoja uroda zniewalała jak najdłużej.

Każda kobieta, która chce dbać o swój wygląd powinna przede wszystkim wiedzieć czego nie wolno robić, aby jej uroda zniewalała jak najdłużej. Żadne kremy, żadne zabiegi nie pomogą jeśli nie wyeliminuje się złych nawyków, a nawyki pozytywne nie staną się codziennością. Oto kilka zasad!

Uroda 1.
Nie przygryzaj i nie oblizuj ust! Podczas przygryzania warg powstają mikro urazy, co sprzyja rozwijaniu się różnego typu infekcji. Zwilżanie ust językiem daje efekt odwrotny od zamierzonego. Naskórek szybko wysycha i pierzchnie. Używaj nawilżających pomadek.

Uroda 2.
Zmywaj makijaż! Jeśli nie chcesz przedwcześnie zamordować skóry na twarzy zawsze na noc zmywaj makijaż używając do tego celu odpowiedniego dla ciebie mleczka kosmetycznego. Pozostawienie makijażu powoduje niedotlenienie skóry oraz wchłanianie przez nią zanieczyszczeń i bakterii, które zostały zebrane w ciągu dnia.

Uroda 3.
Nie wyciskaj! Własnoręczne wykonywanie zabiegu oczyszczania twarzy przed lustrem może zakończyć się pozostawieniem blizn, wprowadzeniem bakterii, nieodwracalnymi zmianami na skórze!

Uroda 4.
Nie używaj kosmetyków przeterminowanych oraz takich o których nie wiesz na pewno, że są przeznaczone dla twojej skóry! Jedne i drugie mogą ci bardzo zaszkodzić.

Uroda 5.
Przyjęło się, że kremów pod oczy używamy od 25 roku życia. To błąd! Prawda jest taka, że kremów potrzebuje także młodsza skóra. Kiedy zaczynasz się malować lub kiedy tylko widzisz, że skóra wokół oczu jest napięta lub sucha to sygnał żeby włączyć krem do pielęgnacji. Nastolatki, które nakładają makijaż powinny wiedzieć, że i one potrzebują ochrony.

Uroda 6.
Nie obgryzaj paznokci! Po pierwsze paznokcie wyglądają nieestetycznie, a po drugie są narażone na choroby spowodowane mikro urazami.

Uroda 7.
Trzymaj się prosto! Pochylanie głowy przy czytaniu, przy pracy na komputerze itp. powoduje, że tworzy się druga broda, a na szyi pojawiają się zmarszczki. Nie podpieraj głowy. Oczywiście nie należy się również garbić, co rozumie się samo przez się.

Uroda 8.
Nie pocieraj dłońmi skóry twarzy! Szczególnie podczas zmęczenia lub senności występuje odruch pocierania powiek lub całej twarzy. W ten sposób za każdym razem naciągamy skórę co powoduje przyspieszenie powstawania zmarszczek i tak zwanych worków.

Uroda 9.
Unikaj zadymionych i przegrzanych pomieszczeń, nagłej zmiany temperatury powietrza, silnie działających kosmetyków, kosmetyków z alkoholem. Do mycia twarzy staraj się nie używać wody z kranu lub wody mineralnej.

Uroda 10.
Nie lekceważ! Wizyta w gabinecie kosmetycznym jest niezbędna chociażby po to, aby dobrać odpowiednie kosmetyki dla danej skóry. Zazwyczaj porada kosmetyczna nic nie kosztuje, a lekceważenie jej porad może być bardzo kosztowne.

Jak przygotować skórę do wiosny?
Jak dobrze dobrać kosmetyki?
Jak zapobiegać pojawieniu się zmarszczek?
Jak stosować krem pod oczy?
Po depilacji

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który ma na celu podkreślić, wyostrzyć zarys ust, oczu lub brwi, a często po prostu skorygować pewne drobne niedociągnięcia urody.

Zabieg makijażu permanentnego jest bardzo bezpieczny i utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika, który wprowadza się dużo płycej niż w tatuażu klasycznym.

31.07.2014
Więcej...
Mezoterapia Igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

14.06.2013
Więcej...